Co oferujemy?

 

 

Nazywam się Kołakowski Leszek. Od urodzenia mieszkam w malowniczej miejscowości Jezierzany, położonej blisko Jarosławca, nad jeziorem Wicko. Od 30 lat wykonuję zawód rybaka morskiego. Jestem armatorem łodzi rybackiej Jar-14, która cumuje w porcie w Darłowie. Od "zawsze" zbieram różne przedmioty, które mają związek z ciężką pracą rybaka. Kompasy, stare kotwice, lampy okrętowe, szczątki starych kutrów i łodzi, itp. Trafiły do mnie w rózny sposób i znalazły swoje miejsce w galerii rybackiej.

 

 

 

 

 

 

Jest to muzeum, które stworzyłem wraz z moją rodziną. Istnieje od 5 lat. Przez ten okres odwiedziło nas kilkanaście tysięcy zwiedzających. Od maja 2018 przygotowaliśmy dal naszych gości następną atrakcje, która nosi nazwę "Szlak dużych ryb". Jest to ścieżka dydaktyczna, na której znalazło miejsce kilkanaście gatunków ryb morskich i słodkowodnych o wielkości około 2 metrów. Zostały one wykonane przez profesjonalistów w tej dziedzinie. Ryby wyglądają "jak żywe". Jeżeli mają Państwo ochotę przenieść sie w świat rybaka i przeżyć niepowtażalne chwile zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego muzeum. 

© Strony WWW Jetdesign.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.